Aygaz'da üst düzey atamalar gerçekleşti.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimizin 25.12.2020 tarihli Yönetim Kurulu kararında, Sayın Ferda Erginoğlu'nun 31 Aralık 2020 tarihi itibari ile emekliye ayrılacak olması sebebi ile Aygaz A.Ş. Mali Genel Müdür Yardımcılığı görevine 1 Ocak 2021 itibarıyla Sn. Gökhan Dizemen'in atanmasına ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği hükümleri çerçevesinde, 1 Ocak 2021 tarihinden geçerli olmak üzere Sn. Ferda Erginoğlu'nun yerine Sn. Gökhan Dizemen'in Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak belirlenmesine karar verilmiştir.
Tamamı:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/894997
-iDeal Haber Merkezi-