Arçelik (IS:ARCLK) AŞ Bolu Pişirici ve Isıtıcı Cihazlar işletmesi tarafından yapılması planlanan yüzey işlem hattı tank kapasite artışı projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığının duyurusu şöyle:
BOLU ili MERKEZ, ilçesi Yukarısoku Mahallesi mevkiindeki ARÇELİK A.Ş.BOLU PİŞİRİCİ VE ISITICI CİHAZLAR İŞLETMESİ tarafından yapılması planlanan Yüzey İşlem Hattı Tank Kapasite Artışı projesi ile ilgili olarak BOLU Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
-iDeal Haber Merkezi-