Aras Elektrik Küçük Ev Tesis Yapım İşi ihalesini kazandı.
KAP açıklaması şöyle:
Daha önce Şirketimiz %100 bağlı ortaklığı olan Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. sorumluluk bölgesindeki 2022 yılı Şebeke Tesis İşlerine ait, ekonomik ömrünü dolduran şebekelerin yenilenmesi, yeni enerji taleplerinin karşılanması, tedarik ve teknik kalitenin düzeltilmesi, müşterilerimizin enerji kesintilerinden daha az etkilenmeleri ve özellikle can ve mal emniyeti açısından tehlike arz eden işlerin yaptırılması kapsamında 949.697.803,94 TL'lik yatırım planı kararı aldığı bildirilmişti.
Bu defa, açıklanan yatırım planına ilave olarak 138.887.750,88 TL tutarında Küçük Ek Tesisler yatırımı ihale edilmiş ve sözleşmeleri imzalanarak süreç tamamlanmıştır. İhale bedeli ve kazanan yüklenici bilgisi ekte bilgilerinize sunulmuştur.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1021558
-iDeal Haber Merkezi-