Bebekler için her zaman en iyisini düşünen Philips Avent, Türkiye'nin lider dijital hamilelik ve anne-bebek platformu Happy Mom tarafından "En İyi Anne-Bebek Markası" seçildi ve 5 ayrı kategoride ödüle layık görüldü.
Hayata geçirdiği proje ve ürünler ile anne ve bebeklerin hayatını iyileştiren Philips Avent, geliştirdiği ürünlerle annelerin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Philips Avent, Türkiye'nin bir numaralı anne-bebek platformu Happy Mom mobil uygulamasının düzenlediği Happy Mom Ödülleri'nde anneler tarafından 'En İyi Anne-Bebek Markası' ödülüne layık görüldü.
Türkiye ve dünyada 2,5 milyondan fazla kullanıcıyı bir araya getiren platform Happy Mom'un "En iyisini anneler seçer!" mottosu ile düzenlediği oylamaya 54 bin 726 anne, 20 farklı kategoride 1 milyondan fazla oy kullanarak katıldı ve En İyi Anne-Bebek Markası olarak Philips Avent'i seçti. Philips Avent annelerin oylarıyla aynı zamanda 'En İyi Emzik', 'En İyi Biberon', 'En İyi Telsiz' ve 'En İyi Göğüs Pompası' kategorilerinde de birinci olarak ödül aldı.
Philips Kişisel Sağlık Birimi Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Pazarlama Direktörü, Sibel Yıldız şunları söyledi: "Philips olarak, 90 yılı aşkın süredir Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz ve tam 37 yıldır Philips Avent markamız ile ebeveynlerin ve bebeklerinin doğumdan oyun parkına kadar yaşadıkları her deneyimde yanlarında olmaya çalışıyoruz. Anneler ve bebekleri için tasarladığımız ürünler ile anneleri mutlu etmeyi onlara konfor sunmayı seviyor, bunun için azimle çalışıyoruz. Anne sütünün hayati önem taşıdığının bilinciyle emzirme çözümleri ve projelerimiz ile anne ve bebeklerin her zaman yanındayız. Annelere emzirme serüveninde de destek olmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle bizi bu ödüllere layık gördükleri için annelerimize çok teşekkür ederiz."
-iDeal Haber Merkezi-