Adese (IS:ADESE), Seydişehir ve Şarkikaraağaç şubelerinin devir işlemleri için sözleşme imzalanması ve mağaza kapanışı işlemlerine başlanmasına karar verdi.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimizin 19.03.2021 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında,
1- Alaylar Bir Mah. 152160 Sok.N1/A Seydişehir / KONYA " SEYDİŞEHİR " şubesinin demirbaşlarının Göksu Pasta ve Bisküvi İmalat San.ve Tic.Ltd.Şti. 'ne deviri için sözleşme imzalanmasına ve bu mağazanın kapanışı ile ilgili işlemlere başlanılmasına,
2- Ulvikale Mah. 103. Sağlık Cad. N79 Şarkikaraağaç / ISPARTA " ŞARKİKARAAĞAÇ " şubesinin demirbaşlarının Sn.Osman İŞGÖR 'e deviri için sözleşme imzalanmasına ve bu mağazanın kapanışı ile ilgili işlemlere başlanılmasına,
3- İlgili devir işlemi bedellerinin, görüşmeleri devam etmekte olan diğer mağazalarımızın devir bedellerine yapacağı etkiler göz önünde bulundurularak, tüm mağazalarımızın devir işlemleri tamamlandıktan sonra duyurulmasına,oybirliği ile karar verilmiştir.
Tamamı:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/919459
-iDeal Haber Merkezi-