Adel, Toplu İş-Sözleşmesi Görüşmelerine Başladı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimizin 31.08.2020 tarihinde sona eren Toplu-İş Sözleşmesinin yeni dönemine ilişkin görüşmeler Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.'yi temsilen Türkiye Ağaç ve Kağıt Sanayii İşverenleri Sendikası ile Türkiye Ağaç ve Kağıt Sanayii İşçileri Sendikası arasında başlamış olup, gelişmeler ile ilgili bilgiler önümüzdeki günlerde verilecektir.
Tamamı:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/884725
-iDeal Haber Merkezi-