1-31 Temmuz tarihleri arasında farklı ekiplerden 781 gönüllünün katılımıyla teorik ve uygulamalı eğitimler gerçekleştirildiğini bildirdi.
AKUT’un sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle:
“AKUT eğitim 1-31 Temmuz tarihleri arasında, afet ve acil durumlarda size yardım etmek üzere her an hazır bulunabilmek için, farklı ekiplerimizden 781 gönüllümüzün katılımıyla, teorik ve uygulamalı eğitimler gerçekleştirdik.”
Hibya Haber Ajansı