Bitcoin 2017 tarihinde Eylül ayından Aralık ayına kadar meydana gelen grafik incelendiğinde iyi bir boğa koşusundan sonra yüzde 440’lık bir fiyat artışı yaşadığı görülmekte. Bakalım bu sene de Bitcoin aynı performansı sergilemiş olacak mı?
Bitcoin 2017: Deja Vu
- Haftalık bazda şamdanda gözüken enteresanlık muhtemel bir tersine dönüş potansiyeline işaret etmekte.
- Eylül 2017, Aralık ayına kadar devam eden büyük boğa koşusunun emaresi olan, 2017 Eylül’ün 18’indeki gibibenzer bir şamdan gerçekleştirdi.
Daha fazlası için bakınız: Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity başlatacak!Haftalık grafik görünümünden baktığımızda, şu andaki şamdan bir ters doji teşkil ediyor. Bu durumda, piyasalar önümüzdeki hafta iyi bir boğa koşusu bekleyebilir. Nihayetinde üst fiyatlara doğru geri dönüş hızlı olabilir.
Haftalık seyre bakıldığında 7000 dolarlık büyüklüğe ulaşma yolunda pek bir direnç gözükmüyor. 18 Eylül haftasında, haftalık şamdan şu anki seviyelerin etrafında bir doji üretmiş olması dikkate değer. Takip eden hafta, Eylül’den Aralık ayına kadar görülen büyük boğa koşusunun başlangıcı.
Daha fazlası için bakınız: Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!
Daha fazlası için bakınız: Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!