5 aydır aralıksız yükseliş gösteren USD/JPY paritesinde aylık grafikte baktığımız zaman sona yaklaşılmış gibi gözüksede, saatlik grafikte bakıldığı zaman bir süre daha kazanç fırsatı sunacak gibi gözüküyor.
USD/JPY paritesinde 23 Ocak'ta başlayan yükseliş trendi halen devam etmekte. Bu trend içinde MACD sinyallerine bakacak olursa başarılı sonuç vermiş gibi gözüküyor. Bu sinyallerden bir tanesini daha son saatlerde verecek gibi...
USD/JPY 93,65 seviyesini kuzey yönlü geçmesi durumunda MACD sinyalide pozitif bölgede olursa alım için fırsat olarak değerlendirelebilir.
USD/JPY 1H" title="USD/JPY 1H" width="1456" height="707">
Bol Kazançlar...