Ağutos 2018' in son haftalarından itibaren yükselişe geçen OTOKAR' daki hareket gerçekten dikkat çekici. Ara dinlenmeler gözlemlesek de ana trende uygun hareketin devamını gözlemlemekteyiz. 21, 55,89 ve 200 günlük EMA' ların üzerinde seyreden hisse özellikle 21 günlük EMA' yı ara destek olarak izlemekte. Bu bağlamda 84.40 destek seviyesine de oldukça yaklaşan 21 günlük EMA(83.90) bu seviyeyi de teyit etmekte. Bu açıdan bakıldığında 84.40 üzerinde kalındığı sürece ana trende uygun hareketlerin devamının gelebileceğini söyleyebiliriz. OTOKAR' da ilk hedef trend kanalı ile de doğrulanan 90.70 seviyesi olarak karşımıza çıkmakta. 90.70 haftalık görünümde ters çanak formasyon görüntüsüne de uygun bir seviye. Mart ayının son haftalarından itibaren 21 ve 55 günlük EMA' ların hedef fiyatımızdan bugünkü seviyelerine indiğini belirtmekte de fayda var.