Parite de beklentimiz doğrultusunda düzeltme dalgası başladı. Grafikte de göstermeye çalıştığım gibi 1.3550 direnç seviyesinde yukarı yönlü ilk yükseliş dalgasının tamamlandığını zannediyorum. Dalga yapısı tahmin ettiğim gibi ise son bir düşüş dalgası ile tekrar yükselişin başlamasını bekliyorum.Bu düşüş dalgası, a dalgasının oranına kıyaslandığından 1.3340 - 1.3310 seviyelerinde tamamlanabilir. Parite de 1.3550 nin geçilmesi ile yukarı hareketin teyiti oluşacaktır. Ancak parite 1.3215 desteğini kıracak olursa bu senaryo ve beklentilerimizde değişiklik olacaktır.