GBP/USD paritesinin 1.3380 fiyat seviyesinden başlattığı aşağı yönlü hareketini, mavi renk ile belirtilen Fibo 23.6 seviyesine tekabül eden 1.2605 fiyat seviyesine kadar devam ettirmesinin ardından bir destek ile karşılaştığını, sonrasında ise 1.2746 fiyat seviyesine kadar bir çıkış sergilediğini gözlemlemekteyiz.
Peki,
An itibarı ile 1.2632 seviyesinde fiyatlanan GBP/USD paritesinde yukarı yönlü hareketlerin devamını beklemek teknik açıdan olası mıdır?
Elbette.
O halde;
GBP/USD paritesi, günlük zaman diliminde mavi renk ile belirtilen Fibo 23.6 seviyesinin altında mum kapanışı gerçekleştirmediği sürece yukarı yönlü hareketlerin öncelikle pembe renk ile belirtilen Fibo 100 seviyesine, Fibo 100 seviyesi üstünde ise Fibo 1.618 seviyesine tekabül eden 1.2840 fiyat seviyesine kadar devam etmesini beklemenin teknik açıdan yerinde olacağını söyleyebiliriz.
Bol kazançlar dilerim.