de bugün tekrar bir geri dönüş yaşadık ve hala devam ediyor. Daha önce EURO krizinde düzelme olmak yerine giderek durumun kötüleştiğini EURUSD deki yükselmelerin bazı ufak olumlu beklenti ve tepki yükselişleri olduğunu söylemiştik.
EURUSD bugün düşüşlerini devam etti. Peki ne durumdayız. 2730 seviyesi çok önemli bir seviye bu seviye geçilirse yükselişler devam edebilir ancak geçilemezse 2660 ve 2630 a kadar düşüş görülecektir.
Bizim düşüncemiz geçilemeyeceği ve aşağı yönlü bir hareket olacağı yönünde.
Bu durumda petrol ve altın da nasibini alacak ve belli düşüşler gösterecektir. Ancak altın son 10 gündür EURUSD korrelasyonunu kaybetti ve değer kazanıyor. Bu durumda nereye kadar değer kazanır derseniz. Tahminimiz en fazla 1670 seviyeleri. EURUSD deki baskıya çok dayanabileceğini sanmıyoruz ve tekrar yön değiştirecektir aşağı yönlü. Bu 1670 beklemeden hemende olabilir. EURUSD deki sert düşüşler altını aşağı yöne çevirebilir heran.
Teknik ve piyasa yorumlarını birleştirerek en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız sizde sitemizden bizi ziyaret edebilirsiniz. Forex Kazançları başarılar diler.