EUR/USD paritesinde 1.11 fiyat seviyesinden başlayan yukarı yönlü hareketin siyah renk ile belirtilen Fibo 1.618 seviyesine kadar devam ettiğini gözlemlemekteyiz.
Peki,
An itibarı ile 1.1279 seviyesinde fiyatlanan EUR/USD paritesinde, yukarı yönlü hareketin devamını beklemek teknik açıdan olası mıdır?
Elbette.
O halde;
EUR/USD paritesi, H4 zaman diliminde mavi renk ile belirtilen Fibo 100 seviyesinin üstünde kalmaya devam ettiği sürece yukarı yönlü hareketlerin öncelikle mavi renk ile belirtilen Fibo 1.618 seviyesine, Fibo 1.618 seviyesi üstünde ise siyah renk ile belirtilen Fibo 2.618 seviyesine kadar devam etmesini beklemenin teknik açıdan yerinde olacağını söyleyebiliriz.
Bol kazançlar dilerim.