EUR/USD paritesi 1.1910 fiyat seviyesinde bulduğu destek sonrasında 1.1970 fiyat seviyesine kadar yukarı yönlü hareketine devam ettiğini gözlemlemekteyiz.
Peki,
An itibarı ile 1.1930 seviyesinde fiyatlanan EUR/USD paritesinde düşüş yönlü hareketlerin devam etmesini beklemek teknik olarak olası mıdır?
Elbette.
O halde,
EUR/USD paritesi, H4 zaman dilimi grafiğinde 1.1970 seviyesinin altında fiyatlandığı sürece, aşağı yönlü hareketlerin 1.1750 fiyat seviyesine kadar devam etmesini teknik olarak bekleyebiliriz.
Kısaca özetlemek gerekirse;
EUR/USD paritesi, H4 zaman dilimi grafiğinde 1.1970-1.20 fiyat seviyesi aralığının altında fiyatlandığı sürece, pariteye satış yönlü pozisyonlar ile 1.1750 fiyat seviyesine kadar eşlik etmenin teknik açıdan kazançlı bir işlem stratejisi olacağı fikrindeyim.
Gerek E-posta, gerekse yorumlar ile ilettiğiniz iyi temennileriniz için teşekkür eder, bol kazançlı bir hafta olmasını dilerim.
İletişim: ardabilir@windowslive.com