EUR/USD paritesinde yıl sonunun yaklaşması ile birlikte sakin bir seyir görülmekte.Bugüne bakacak olursak dünya piyasalarının yeniden açılması paritede bir miktar hareketliliğe neden olabilir.
Özellikle yılın son işlemleri olduğu için yılı olumlu kapama amaçlı işlemleri görebiliriz..Avrupa borsalarının olumlu açılması bugün paritenin olumlu bir seyir izlemesini destekleyebilir.Teknik olarak baktığımızda göstergeler de bir miktar tepki yükselişi olabileceğini göstermekte.EUR/USD paritesinde bugün 1.3150 seviyesi hedeflenebilir.Ancak düşüş trendi içerisinde olmamız nedeniyle agresif yükselişler beklenmemelidir.