EUR/USD paritesi 1,2660'tan başladığı ve 17 gündür sürdürdüğü yükseliş trendine devam edebilecek mi ?
4 saatlik grafikte incelendiğinde paritenin yükseliş kanalının içinde alt bantta olduğu görülmektedir. 1,3045 seviyesinden sarkarsa 1,3020'den dönebilir. Bu seviyeninde aşağısında geçmesi durumunda trendin sonladığı düşünülebilir.
Günlük grafikte ise 1,3145 seviyesinin kırmakta zorlandığı görülüyor.
Özellik bugün açıklanacak veriler parite üzerinde sert hareketler yaratabilir, saat 15.30'u beklemek lazım. Teknik gösterlerin zayıf kalacağını bir gün olabilir, trend yukarı göstermekte.
Bol Kazançlar...
Emre ÇAYIRLI