SİSTEMLİ AL SAT SİNYAL RAPORU:
Parite saat 08,00 da 1,3191 den kapanış yaptı. Sistemimizde bu kapanışa göre TUT sinyali oluştu. Bu nedenle açtığımız satış pozisyonumuzu tutuyoruz.
Bu işlem 12/ 12/ 2011 tarihinde saat 20:00 kapanışıyla 1,3202 'den 1,3375 stopla olmuştu, o zamandan bu yana parite 11 pip düştü. Stop noktamızı 1,3301 olarak revize ediyoruz.
Rapor Analizi: Piyasa, günlerdir beklediğimiz boşluğu dün itibariyle doldurdu ve hiç bir destek bulamadan beklentilerimizin tersine aşağı yönlü hareket etti, bizde resmen ters köşe olduk, top bir köşeye giderken biz diğer köşe gittik.
Daha önceden belirlediğimiz ve yaklaşık iki buçuk ay süren yatay bant hareketide dün itibariyle sona ermiş bulunuyor, böylece sistem göstergelerimize dönerek işlemlerimize devam edeceğiz.
Programla alım-satım işlemlerimizde kâr hedefi koymuyoruz, ancak okurlarımıza bir dip not olarak minimum 1,2955 seviyesini hedeflemelerini öneriyoruz.