EUR/USD paritesi kısa vadeli yükseliş trendine devam ediyor.Özellikle 1.3350 direncinin geçilmesi paritede yükselişleri hızlandırdı.Paritede kısa vadede yükseliş trendi mevcut iken uzun vadeli görünüm ise halen düşüş trendine işaret ediyor.Paritenin bu haftaki hedeflerine bakacak olursak ilk ve önemli hedefin 1.3550-1.3570 aralığındaki direnç olduğu söylenebilir.Haftalık olarak önemli destek seviyesi ise 1.3310 olarak gözüküyor.
Paritenin kısa vadeli yükseliş trendini sürdürmesi bu hafta 1.3550 direncinin denenme ihtimalini arttırmış durumda bu yüzden bu hafta için düşüşlerin alım fırsatı olarak kulllanılması uygun bir strateji olabilir.EUR/USD" title="EUR/USD" width="1189" height="557">