Paritede 2017 yılı içerisinde devam edeceği görüşünde bulunduğum satış trendi adına bu süreçte yaşanan alımların ne anlama geldiğinden ve düzeltme hareketi olarak yorumladığım bu alıcı etkisinin yukarıda teknik olarak hangi bölgelere denk gelebileceğinden bahsettim. Ek olarak durumu pekiştirmek adına makro-ekonomik anlamda eş zamanlı bu hafta yaşanabilecek gelişmeleri özetledim.
Kanalıma abone olmayı unutmayınız.
Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.
Serhat Yıldız