Dün piyasalarda oldukça volatil bir günü geride bıraktık .Haber akışı okadar yoğundu ki fiyat hareketleride bu yoğunluğa uyum sağladı.Avrupa bölgesinden gelen veriler beklentilerin üzerinde gerçekleşirken , ABD den gelen veriler ise beklentilerin altında kaldı.Piyasa oyuncuları ABD den gelen her kötü haberi parasal genişlemeyi yaklaştıran bir faktör olarak gördükleri için ,dolar değer kaybederken endekslerde ciddi değer artışları meydana geldi.Bugüne bakacak olursak bir miktar sakinleşme görülebilir.
EUR/USD paritesinde 1.3220-1.3250 aralığıdaki direnç önemli olmaya devam ediyor.
Altın onsta ise bugün 1750 seviyesi geçilerek 1760 seviyeleri hedeflenebilir.