Zor değildir, hemde hiç zor değil.
Sevgili, dostlar kaldıraçlı piyasalarda yatırım yapmak çoğu zaman büyük getirileri sunarken, kimi zaman da elde avuçta ne varsa bir anda kaybetmek demektir.
Bire karşı 100 kazanırken, 100'ü bire düşürmek çok kolaydır. Bununla ilgili benim piyasalara yeni başladığımda işittiğim gerçek hadiseyi de sizlere az çok hatrımda kalan şekilde sunmak isterim. Birinci elden anlatılan haliyle.
Egenin köylüleri gayet zengindir. Vakti zamanında da nakdini vadeli işlemlerde değerlendirmek isteyen çiftçinin hikayesidir. O zamanın parasıyla 16 trilyonu,ki şuan milyon, bir çırpıda kumar edasıyla sıfıra çeken adamın öyküsü. Ama bu öykü bu kadar kötü bitmiyor, şükür ki adamın kaybedecek 16 trilyonu daha var.
Sevgili dostlar, yatırımlarımızı yaparken kendi bildiğimizi okumamız bu öyküdeki gibi hüsranla sonuçlanabilir. Bize düşen en mantıklı hadise profesyonel kuruluşlardan yardım almak. Ödeyeceğimiz ufak danışmanlık ücretleri, bizim zamanlamamızı daha kolaylaştıracak, olası kaybımızı azalttığı gibi dur noktamızı da belirleyecektir.
Hazır bu işleri yürüten birisi varken, kafamızı çok yormak berber yerine evde saçımızı kesmeye çalışmaya benzer.
Bol kazançlar.