Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

En Aktif Araçlar

RütbeAraçAçılışBoğa PazarıAyı PazarıTüm
1Bitcoin547151325610601596349
2EUR/USD20337226312112596298
3Altın9320842642477578590
4Ham Petrol10004918831850485283
5USD/TRY14702926451331447194
6BTC/USD7158917771507329002
7XAU/USD3245718711714311629
8GBP/USD7461710851134292683
9Brent Petrol6113414461101269880
10S&P 50034574331333212985
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol