Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

En Aktif Araçlar

RütbeAraçAçılışBoğa PazarıAyı PazarıTüm
1EUR/USD20250921791701565192
2Altın9195036201863528278
3Bitcoin4274884393451479423
4Ham Petrol9892913951218456411
5USD/TRY1446621103506384390
6BTC/USD705061456745309574
7XAU/USD3272823121544280176
8GBP/USD742951042855277423
9Brent Petrol60141822732249430
10S&P 50034305181214209799
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol