Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

En Aktif Araçlar

RütbeAraçAçılışBoğa PazarıAyı PazarıTüm
1Bitcoin3898050623060723954
2Altın9071028641379651185
3EUR/USD20197917981552647387
4Ham Petrol9969317711606546934
5USD/TRY1450351507475475192
6XAU/USD3219519801343356811
7BTC/USD69657828524352635
8GBP/USD73612667547310187
9Brent Petrol606189861045309537
10Dow Jones327331355898227058
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol