Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

En Aktif Araçlar

RütbeAraçAçılışBoğa PazarıAyı PazarıTüm
1EUR/USD20469032012860528671
2Altın9442154892465474534
3Ham Petrol9934417551273430309
4USD/TRY1462522328871363965
5Bitcoin573401640010082347041
6BTC/USD7269825831810288413
7GBP/USD7559917211480258909
8XAU/USD3358727901925245079
9Brent Petrol604511090774234034
10S&P 5003619411741110199987
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol