Son Dakika
Kapat
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Twitter Inc (TWTR)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
790,00 +18,82    +2,44%
05/07 - Kapanış. Döviz MXN ( Feragat )
  • Hacim: 5.464
  • Alış/Satış: 770,01 / 791,00
  • Gün Aralığı: 770,01 - 790,00
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  Meksika
ISIN:  US90184L1026 
S/N:  90184L102
Twitter Inc 790,00 +18,82 +2,44%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1Jose Jaime Diaz Ramos111100+53.65%
2Hermann Albrecht666100+39.11%
3Nancy Carolina Guzman Alvarado111100+26.69%
4Paco Salas Hdz111100+25.58%
5Silvia de Ayala111100+19.46%
6Bellito Gabriel111100+18.05%
7Iñaki Martínez111100+16.58%
8Francisco Castro Gerling22150+14.63%
9Hermann Albrecht222100+12.96%
10Fernando Galarza111100+12.28%
11FERNANDO REYES22150+10.79%
12Ignacio Castro111100+6.43%
13Perla Díaz111100+6.33%
14Luis Alonso Ortiz Gamboa111100+5.75%
15Fernando Pinto111100+5.35%
16Jose Antonio De Zamacona B111100+5.35%
17Fernando Pinto222100+3.87%
18SERGIO EDWIN CAZARES SIMENTAL211100+3.46%
19Lalo Torres111100+2.84%
20Marco Antonio Gutierrez Chavez1000+2.66%
21Josue Gomez Gongora1000+2.61%
22Esteban Argos1000+1.61%
23Noe Gonzalez111100+1.52%
24Castor Rueda111100+1.02%
25Paco Salas Hdz111100+0.82%
26Yuky stoja111100+0.59%
27Mau Hill22150-0.05%
28Fernando Garcia Ramirez1000-2.03%
29Hermann Albrecht1100-2.18%
30Rosa Adriana Padilla Soria1000-2.93%
31RoYeR Math1000-4.21%
32jose fernando camacho lopez1000-4.69%
33Ricardo Vargas1100-5.44%
34Ricardo Villalpando1100-5.7%
35Ricardo Chinampa1100-6.49%
36Berna Diaz1100-7.56%
37Carlos Gamez1100-8.41%
38Armando Tornell1100-16.69%
39Sergio Salomón Chida Suárez1100-19.71%
40Natalia Mere22150-20.17%
41JoseLuis Guga33133.33-26.6%
42RAMSES MERINO1100-28.17%
43Said Andrade1100-28.89%
44Absalon Joel Sosa Olvera1100-29.55%
45MOISES SALAME1100-41.63%
46Ricardo Aguilar1100-41.78%
47J Gerardo Hernandez1100-45.11%
48Fernando Sandoval1100-46.02%
49Miguel Maldonado1100-49.35%
50Myriam Salinas1100-51.36%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

TWTR Tartışmaları

Twitter Inc hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
Ardil Atik
Ardil Atik 13.06.2022 11:16
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Cuma sabahı shortladim bekliyom bunu 2-3 dolar düşse yeter bana
ALİ ARIN
ALİ ARIN 12.06.2022 7:19
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
olum burda ne olmuş lan kan çıkmış burda. elon alınca long long diyenler fena short lanmis inmiş şortlar.
İstanbullu İstanbullu
İstanbuldan 09.06.2022 20:55
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
33 olsa alırım ben, ytd.
Ismail Micukeoğlu
Ismail Micukeoğlu 06.06.2022 16:02
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
elon yan çizdi kamil
Yeni Yatırımcı
Yeni Yatırımcı 06.06.2022 16:02
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Güya bot hesaplardan haberi yokmuş. Çocukça bahane üretiyor, SEC dahil herkes izliyor. Büyük dolandırıcı :))
Ardil Atik
Ardil Atik 06.06.2022 16:02
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Yeni Yatırımcı bahane değil buna soekülasyon deniyor. Adam tvitere ödeyeceği parayi böyle böyle topluyor.
borsa garipi
borsa garipi 18.05.2022 22:44
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
elon oğlan naber nerelerdesin hiç arayıp sormuyon duydum ki zengin olmuşsun bizi unutma
Sonradan Gurme
Sonradan Gurme 17.05.2022 19:28
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
musk ın dötü yemedi ellaaamm, yan ciziyor
FREAK ELLİDOKUZ
FREAK ELLİDOKUZ 17.05.2022 16:43
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
elon bildiğin adam s.ky
mehmet doğmaz
mehmet doğmaz 17.05.2022 13:54
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
elonun yatacak yeri yok
murat güler
murat güler 17.05.2022 6:27
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Hangi aracı kurumu kullanıyor sunuz.
Kartal Yıldırım
iamkartal 17.05.2022 6:27
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
midas
Uzman Teknik
Uzman Teknik 16.05.2022 22:47
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
elon Musk kadar manipülator orcocugu biri yok dikkat edin
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Uygulamalarımız
İNDİRApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Tüm Hakları Saklıdır.
Risk Açıklaması: Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.
  • Ücretsiz kayıt olun ve aşağıdakilere erişim sağlayın:
  • Gerçek Zamanlı Alarmlar
  • Gelişmiş Portföy Özellikleri
  • Kişiselleştirilebilir Grafikler
  • Tamamen Senkronize Çalışan Uygulama
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol