Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

Nyrstar NV (NYR)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
0,2515 +0,0005    +0,20%
26/11 - Kapanış. Döviz EUR ( Feragat )
  • Hacim: 27.060
  • Alış/Satış: 0,0000 / 0,0000
  • Gün Aralığı: 0,2505 - 0,2685
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  Belçika
ISIN:  BE0974294267 
Nyrstar 0,2515 +0,0005 +0,20%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1julien de kegel44375+1143.91%
2Gerwin Tops44375+941.53%
3Robert Dijkstra33266.67+872.42%
4Alexandre Devolf33266.67+872.19%
5Patrick Perwez333100+835.77%
6Ferenc Coudyzer66466.67+806.33%
7Nikolai Medvedev111100+804.22%
8Jonas Van De Wille111100+780%
9Carsten Oor111100+760.03%
10Luigi Cattaneo111100+754.07%
11Tom Agten111100+746.74%
12Rudi Sax111100+742.39%
13Marcos Rodriguez111100+742.39%
14Geert Maesen111100+736.67%
15Cedric Pirmez44125+721.11%
16Quentin Van Eylen111100+714.55%
17Hervé Dessaucy44125+695.4%
18Nathan Van Hoecke111100+689.74%
19Dennis Welbergen222100+618.31%
20Floris Vandenbussche111100+614.2%
21dirk de decker111100+612.14%
22Gérard Meers111100+588.27%
23Brett Sansom111100+584.44%
24Willy Brocq111100+572.31%
25Wijnand Dors111100+535.05%
26Alessandro Capasso111100+527.77%
27Jeroen Van Acker111100+523.8%
28Jan Hendrickx22150+513.06%
29Charlie godi111100+495.89%
30Ruben Matterne111100+460%
31Carl Haouali111100+453.71%
32Arno Sips111100+411.2%
33Andres van luchene111100+388.4%
34Nico Pie33133.33+378.16%
35Quinten Pau111100+315.16%
36Hans Geurtsen111100+311.01%
37me to222100+257.81%
38jean claude soenen111100+204.76%
39JEAN DELCOURT333100+169.68%
40Andres Corral111100+143.96%
41Zafer Sezer111100+115.76%
42Jens Vancaeneghem111100+97.91%
43Ben van Wijmelbeke111100+86.1%
44Kurt Vanspringel111100+71.47%
45Michel Van Dosselaer222100+64.74%
46Cammello Vedovo111100+63.29%
47Igor Van Parys33266.67+63.17%
48Jo He111100+57.1%
49Evert Lakiere222100+42.64%
50erik pollet111100+36.1%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

NYR Tartışmaları

Nyrstar NV hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
Zikojet Guney
Zikojet Guney 11.01.2021 23:29
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Selam arkadaslar.10 yildir nyrstar belgium da calisiyorum.bende hissesi var.extra bilgi isterseniz .yardimci olabilirim.yeterki benim.insanim kazansin slm
Yunus Karatas
Yunus Karatas 27.11.2020 15:41
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Öğlene + başlayan hisse ne hale geldi nasıl bir oyun anlamadim geleceği ne olur acaba
Salih Barbaros
Salih Barbaros 27.11.2020 15:26
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
160647992967774.jpg
3 gunde geldigi nokta bu
Yunus Karatas
Yunus Karatas 27.11.2020 15:26
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Salih kardeş hisse coktu nasıl tavsiye verebilirsin sen bile aldın mı
Salih Barbaros
Salih Barbaros 27.11.2020 15:26
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Yunus Karatas bakma sen ona, avrupada borsa turkiye gibi degil 1 haftaya toparlar hem sirket uluslararasi maden sirketi , Ben aldim yurtdisinda ikametim oldugu icin :)
Salih Barbaros
Salih Barbaros 27.11.2020 15:26
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Yunus Karatas zaten yurtdisinda ikametin yoksa alman imkansiz gibi bir sey :)
Salih Barbaros
Salih Barbaros 27.11.2020 15:24
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
evi sat, arbayi sat, nrystar al! yatirim tavsiyesidir. Ben alinca genelde dusuyor bu hisse ama uzun vadede 50 euroya kadar yolu var
Zikojet Guney
Zikojet Guney 27.11.2020 15:24
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
O kadar aceleci olma.cunku mahkeme sureci basladi nyrstar icin.dikkatli ol
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol