Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

HDFC Bank Ltd (HDBK)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
1.434,70 +12,05    +0,85%
13:01:10 - Kapanış. Döviz INR ( Feragat )
  • Hacim: 6.015.305
  • Alış/Satış: 0,00 / 0,00
  • Gün Aralığı: 1.410,00 - 1.439,90
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  Hindistan
ISIN:  INE040A01034 
S/N:  HDFCBANK
HDFC Bank 1.434,70 +12,05 +0,85%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1kushal Kolhe111100+51.17%
2Jitendra Chouhan44375+37.38%
3Praveen Pran444100+32.91%
4Soumya Sinha222100+30.19%
5YOGESH KUMAR18181688.89+27.47%
6Sumit Partani222100+24.47%
7Vijayakumar Vijayakumar111100+22.71%
8Rahul Roy111100+22.6%
9priyam srivastava111100+22.56%
10Niti Dangi111100+21.94%
11rahul kasera111100+21.85%
12jaidev sharda111100+21.65%
13bhushan gajare111100+21.6%
14Yash Mittra111100+21.44%
15Samir Lambawala111100+21.39%
16Ramya Sai Remmie111100+21.33%
17ramaakkant v das111100+21.3%
18Mahesh Thorave111100+21.26%
19Akshay Nawale111100+21.01%
20gautam dingankar111100+20.89%
21kapil soni111100+20.88%
22jai prashaanth111100+20.86%
23sunil chauhan111100+20.85%
24ARUN KUMAR ga111100+20.78%
25MAHENDRA SINGH111100+20.72%
26Shekhar Upadhyay111100+20.68%
27jeetendra kumar111100+20.52%
28Mayank Kushwaha111100+20.52%
29anil anand111100+20.35%
30jalla akhil111100+20.3%
31Sandeep Nair111100+20.15%
32Narender Dhull111100+20.09%
33Danasegar Muthu111100+20.05%
34Moksha Sukhija111100+19.79%
35Shankha Debroy111100+19.66%
36Devarshi Bhawsar111100+19.62%
37Abdul Rehman111100+19.44%
38Rajkumar Zirape111100+19.4%
39Govind Mittal111100+18.52%
40Girish Panchal111100+18.48%
41Karan Dharia111100+18.37%
42Irshad Siddiqui111100+18.25%
43Pratibha Sharma111100+18.24%
44Deepu Krishnan111100+18.15%
45srujan reddy111100+18.14%
46Reetesh Shrivastava111100+17.91%
47Bs Monga111100+17.74%
48Suchit Kumar Nanda111100+17.68%
49Siddharth Rathi111100+17.54%
50kaushik guharoy111100+17.44%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

HDBK Tartışmaları

HDFC Bank Ltd hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol