Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

Eni SpA (ENI)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
12,186 -0,082    -0,67%
17:04:55 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz EUR ( Feragat )
  • Hacim: 11.467.667
  • Alış/Satış: 12,184 / 12,188
  • Gün Aralığı: 12,020 - 12,224
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  İtalya
ISIN:  IT0003132476 
Eni SpA 12,186 -0,082 -0,67%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1Anita Vacca17917916893.85+74.87%
2francesco prati1010770+34.07%
3Paolo trader66583.33+31.3%
4Riccardo Prini15151066.67+25.2%
5Francesco Fra222100+23.47%
6Massimo Spampinato1211763.64+22.32%
7davide vignola77685.71+21.87%
8Francesco Franchitto1515960+21.59%
9Nicola Giovanni Vulcano17171164.71+21.3%
10paolo firmani55480+21.15%
11Flavio Bellesso21201470+20.65%
12Giancarlo Bressan109777.78+20.46%
13Marco Pizzo111100+20.3%
14Alessandro Sali444100+19.29%
15marcello samp14141392.86+19.24%
16psycho In44375+19.19%
17Mauro Dalessandris54375+18.41%
18MARIA Sofia333100+18.25%
19Fabio Ferro666100+17.59%
20Antonio Testa333100+17.44%
21Fabio Pighini76466.67+16.85%
22Alessio Menigatti222100+16.65%
23Roberto Pernice222100+16.38%
24gaetano Bam111100+15.7%
25Castellano Castellani111100+15.65%
26ENRICO ALZATI222100+14.88%
27immobili ed opere srl111100+14.68%
28SuperSimon ado111100+14.56%
29Mauro Conca111100+14.29%
30Riccardo Bozzo111100+14.19%
31dario bertelli111100+13.59%
32Matteo Rago222100+13.29%
33carlo beccani55360+13.26%
34Gianluca Buttarazzi222100+13.18%
35giuseppe pitu22150+13.12%
36Fabio Borsato22150+12.94%
37Vittorio Gallo222100+12.93%
38Giovanni Angius111100+12.75%
39GIUSEPPE MAINARDI109555.56+12.67%
40Lucas Buffett222100+12.59%
41Stefano Catellani111100+12.51%
42federico ferrari111100+12.48%
43ANTONIO AGNUSDEI111100+12.4%
44Laris Poety111100+12.12%
45Giovanni Battista77457.14+12.02%
46Lucio Roncoletta111100+12.01%
47Giulio Colombo111100+11.9%
48Sebi Cosentino111100+11.87%
49Raffaello Girlanda111100+11.78%
50Isacco Casotto111100+11.62%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

ENI Tartışmaları

Eni SpA hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol