Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

DiaSorin SpA (DIAS)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
132,55 -2,15    -1,60%
19:35:52 - Kapanış. Döviz EUR ( Feragat )
  • Hacim: 248.234
  • Alış/Satış: 132,55 / 132,85
  • Gün Aralığı: 131,10 - 136,90
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  İtalya
ISIN:  IT0003492391 
DiaSorin 132,55 -2,15 -1,60%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1jachy josh27271762.96+50.16%
2ezio bregant54375+33.47%
3Roberto Pernice111100+23.17%
4Paola Barbagallo111100+22.29%
5Filippo Rorato111100+22.09%
6Daniele Nassimbeni111100+21.72%
7sab costa111100+21.43%
8David Lozano22150+20.88%
9giuseppe pitu111100+20.34%
10gilberto gaianigo43266.67+20.29%
11Il Bianco222100+19.67%
12CIRO MARE111100+19.1%
13Grazia Mattei111100+18.46%
14Luan Luku33266.67+18.37%
15Soligo Roberto111100+16.46%
16Gaetano Santaniello111100+16.41%
17Car Rot77571.43+16.04%
18Giacomo Mergoni111100+15.9%
19sisalvi chipuo211100+15.58%
20Giandomenico Balzano111100+15.53%
21Claudio Distefano111100+14.43%
22GIANLUCA LERCARA111100+12.88%
23Teresa Fabozzi111100+12.75%
24Bruno Novelli111100+12.54%
25Riccardo Soffritti111100+12.23%
26LEO NESSUNO111100+11.83%
27Alessandro mammoli111100+11.53%
28matteo cantarella66466.67+10.91%
29Vito Chiarelli111100+10.8%
30Angela Marcelli111100+9.23%
31Daniele Collia22150+8.59%
32giuliano castellini1000+8.41%
33BRUNO zanetti33266.67+8.34%
34andrea margutti111100+7.56%
35Max Nereghetti222100+7.5%
36Gennaro Langella111100+7.48%
37Go Kart111100+6.68%
38Riky Supertramp111100+6.24%
39nicosav deser111100+6.22%
40agnese ma111100+6.19%
41carlo baudoino111100+5.94%
42Nicola Lusoli111100+5.87%
43PIERO SANPIER33266.67+5.23%
44Irvana Sangiovanni222100+5.07%
45Manlio Prestigiacomo111100+4.89%
46Andrea Cotto111100+4.71%
47Carlo Mattiazzi111100+4.6%
48lorenzo gaito32150+4.47%
49mauri foro111100+4.46%
50daniele dallavalle1000+4.12%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

DIAS Tartışmaları

DiaSorin SpA hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol