Son Dakika
Kapat
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Deutsche Bank AG (DBK)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
8,92 +0,32    +3,72%
24/06 - Kapanış. Döviz EUR ( Feragat )
  • Hacim: 69.748
  • Alış/Satış: 8,91 / 8,93
  • Gün Aralığı: 8,31 - 8,92
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  İtalya
ISIN:  DE0005140008 
Deutsche Bank 8,92 +0,32 +3,72%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1Carmelo Maiorca44375+130.02%
2jeffrey van cornewal111100+92.18%
3Daniele Leo222100+90.58%
4marco matzuzzi111100+89.03%
5Giuseppe Bentivegna111100+88.08%
6Carlo Casati111100+86.44%
7Leonardo Marcellino111100+79.95%
8Gianluca Tambussi22150+76.83%
9ELISABETTA MANCINI22150+63.59%
10natelina bulku111100+63.11%
11Andrea Barletta44125+59.55%
12Giuliano Lupi111100+57.62%
1322150+51.62%
14Enrico Oldani111100+43.03%
15Jacopo Dazzini111100+42.63%
16Francesco Coletta22150+42.02%
17davide garulli19191684.21+32.38%
18Pierpaolo Montanari222100+28.96%
19Hermann Albrecht1111436.36+17.59%
20Massimo Lo Giudice111100+17.38%
21Tommaso Tron33266.67+17.27%
22marius emilian Herciu111100+16.32%
23Marco Pasqualetto111100+13.06%
24Giuseppe Ruggirello111100+11.76%
25Klea Kushta111100+10.6%
26Enrico Fury111100+10.44%
27Valerio Rossi111100+8.82%
28Danilo di salvo22150+7.91%
29Luciano Urgera222100+7.58%
30Nicola A.222100+7.28%
31Giampiero Venegoni111100+6.64%
32Francesco Di Maio111100+6.52%
33Pierpaolo Paoluzi111100+6.19%
34Giulio Forgione111100+6.11%
35tania elbaba111100+6.03%
36Massimiliano De Viti111100+5.64%
37Luca Dellantonio111100+5.24%
38Mac Ptt111100+5.24%
39Francesco Celeri111100+4.91%
40Ago Leo111100+4.79%
41Ferdinando Trovato111100+4.78%
42giorgio barbero111100+4.38%
43Nico Sierra222100+3.98%
44Caon Kim111100+3.14%
45Alessandro Martinoli111100+2.8%
46charles ip111100+2.42%
47Cristian Rossi111100+2.34%
48Nikka Ing111100+1.58%
49Gianfranco Pazzola111100+1.18%
50Francesco Dal Bello111100+1.14%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

DBKGn Tartışmaları

Deutsche Bank AG hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
murat murat
murat murat 02.06.2022 19:36
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
çok fena yol alacak soluğu 20 de alır
Alex Grayson
Alex Grayson 10.05.2022 17:52
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
1652194366_15377.jpg
İKİLİ dipe gidiyorsa çok güzel kazanç bırakabilir ytd
burton custom
Alımyaptımkaçınn 27.04.2022 13:37
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Kazanc raporu aciklandi mi? Varmi bilgisi olan
Önceki cevapları göster (4)
burton custom
Alımyaptımkaçınn 27.04.2022 13:37
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
ılk ceyrekte rekor kırmış şirket
Hakan Ozturk
Hakan Ozturk 27.04.2022 13:37
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Etkisi olir o zaman borsaya ama hala eksi de bugun
burton custom
Alımyaptımkaçınn 27.04.2022 13:37
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
rsı dıpte buraların altı zor bence olumsuz yansıdı ama bugun fed para polıtıkası ve abd ıle ılgılı açıklama yaptığı için.
Hakan Ozturk
Hakan Ozturk 27.04.2022 13:37
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Bende olumli beklentisi oldugu icin 9.56 dan 3200 lot girdim
Hakan Ozturk
Hakan Ozturk 27.04.2022 13:37
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
burton custom Tesekkurler bilgi icin
Nazar Boncuğu
Nazar Boncuğu 12.04.2022 10:37
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Oha noldu lan
Erhan Parlakbilek
Erhan Parlakbilek 07.03.2022 11:05
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
her kriz alim firsatidir herkez satarken sen al herkez alirken sen sat
Fatma Mizrak
Fatma Mizrak 06.01.2022 14:49
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
null
Bennu Palaz
Bennu Palaz 09.12.2021 14:02
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Mumu dikmiş
YILDIRIM ÖZDEN
YILDIRIM_OZDEN 27.10.2021 5:15
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
CS,UBS,BCS F/K ve amorti süreleri DB den  çok daha iyi . DB Banka ortalamalarına göre çok kötü performansı var. Ortalamaların 2 katından fazla Fiyatı yukarı çekmeye çalışan hıyarın bizim bilmediğimiz bir bilgisi filan mı var. Bölünme filan mı olacak yoksa beklentiler mi iyi ki ?
YILDIRIM ÖZDEN
YILDIRIM_OZDEN 21.10.2021 15:20
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
163481878115036.jpg
Aylık  grafik trend direnç noktalarına yaklaştı.
YILDIRIM ÖZDEN
YILDIRIM_OZDEN 21.10.2021 15:20
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Önümüzdeki hafta tamam mı devam mı göreceğiz. 7 haftadır hacimsiz mumlarla tutunmaya çalışıyor.
YILDIRIM ÖZDEN
YILDIRIM_OZDEN 21.10.2021 15:03
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
NYSE fiyatlaması 11.40 ın altında gaza gelmeyin.
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Uygulamalarımız
İNDİRApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Tüm Hakları Saklıdır.
Risk Açıklaması: Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.
  • Ücretsiz kayıt olun ve aşağıdakilere erişim sağlayın:
  • Gerçek Zamanlı Alarmlar
  • Gelişmiş Portföy Özellikleri
  • Kişiselleştirilebilir Grafikler
  • Tamamen Senkronize Çalışan Uygulama
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol