Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

AXIS Bank Ltd (AXBK)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
802,05 +7,45    +0,94%
14/10 - Kapanış. Döviz INR ( Feragat )
  • Hacim: 7.154.916
  • Alış/Satış: 0,00 / 0,00
  • Gün Aralığı: 788,00 - 804,00
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  Hindistan
ISIN:  INE238A01034 
S/N:  AXISBANK
Axis Bank 802,05 +7,45 +0,94%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1kanwaljit arora1000+100%
2Avneet Bhulania44250+54.07%
3suraaz kumar222100+46.19%
4YOGESH KUMAR20201785+45.16%
5Jitendra Chouhan222100+37.71%
6Abhishek Mysore Ramachandra111100+26.16%
7Mitesh Thacker111100+24.85%
8Neel Shah111100+24.29%
9Vinesh Khandelwal111100+23.88%
10Abul Hasan111100+23.75%
11shreesh puri111100+23.65%
12Gurshej Singh111100+23.41%
13Vijay Sonawane111100+23.35%
14Maor Shoham333100+23.22%
15Mathyas Paul111100+23.17%
16Sathyan Smart111100+23.14%
17Vinay Kumar Singh111100+23.12%
18Adarsh Kawa111100+22.99%
19Mohammed Shamsad111100+22.92%
20Vinay Choudhary111100+22.91%
21Akshit Khunteta111100+22.8%
22yogesh khairnar111100+22.78%
23Utkarsh omar44375+22.74%
24Sanjib Deka111100+22.65%
25darshit thakar111100+22.62%
26Rajesh Malviya111100+22.43%
27Soumya Das111100+22.42%
28Gohil Harshrajsinh111100+22.41%
29Krishna Singh111100+22.27%
30Suresh Nerkar111100+22.11%
31Nadeem sofi111100+22.08%
32varun mandal111100+21.8%
33shridhar dinde111100+21.49%
34Raghav Vashisht111100+21.12%
35Dushyant Kumar Sahu111100+20.86%
36Ved Prakash111100+20.81%
37Gorige Anilkumar Yadav111100+20.77%
38Vajid Ali Sayyed111100+20.76%
39vivek aherrao111100+20.73%
40Rahul kumar111100+20.65%
41Ahbab Ali111100+20.55%
42Mayur Patel111100+20.34%
43Arghya Pratim Pal111100+20.27%
44vikram kumar111100+20.18%
45sourav prajapati111100+20.1%
46Kailash Kumar111100+19.95%
47Rishabh Jagga111100+19.84%
48Jayant Dabke111100+19.84%
49Shibin Ravi111100+19.84%
50Anilkumar Vs222100+19.84%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

AXBK Tartışmaları

AXIS Bank Ltd hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol