Son Dakika Haberleri

0

Haberler

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 6.659,9 $113,37B $3,78B -0,41%
Ethereum ETH 211,04 $21,18B $1,25B -1,49%
Ripple XRP 0,47845 $18,58B $400,15M -0,68%
Bitcoin Cash BCH 456,42 $7,78B $281,26M -1,05%
EOS EOS 5,5583 $4,91B $391,84M -0,25%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
220,489
18.10.2018 17:53
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
65%
Ayı Pazarı
35%
Özet: AL
Hareketli Ortalama:Al (6)Sat (6)
İndikatörler:Al (6)Sat (1)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
217,859218,265218,936219,342220,013220,419221,090
  Saat: 17:54 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 18 Ekim 2018, Perşembe
Tüm Gün   Hindistan - Dasara
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
35dk   USD FOMC Üyesi Quarles’ın Konuşması        
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
16:00   USD Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) Üyesi Bullard'ın Konuşması        
16:00   RUB Merkez Bankası Rezervleri (USD) 460,4B   459,2B
15:30   USD Philadelphia Fed İstihdam 19,5   17,6
15:30   USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları 210K 211K 215K
15:30   USD Philadelphia Fed İmalat Endeksi 22,2 19,7 22,9
13:00   EUR Avrupa Liderler Zirvesi        

Video

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul

İlgili Makaleler

18.10.2018 14:54 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BIST 100 97.683,70 -1.307,31 -1,32%
Up
14.14%
Down
77.78%
Unchanged
8.08%
14 77
BIST 50 94.677,09 -1.315,65 -1,37%
Up
14.00%
Down
78.00%
Unchanged
8.00%
7 39
BIST 30 121.616,30 -1.687,41 -1,37%
Up
16.67%
Down
80.00%
Unchanged
3.33%
5 24
Bankacılık 117.610,11 -3.249,74 -2,69%
Up
8.33%
Down
91.67%
1 11
Finans 104.679,56 -1.615,96 -1,52%
Up
24.10%
Down
61.45%
Unchanged
14.46%
20 51
Gayrimenkul Yatır. 31.891,45 -332,26 -1,03%
Up
26.92%
Down
57.69%
Unchanged
15.38%
7 15

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow 30 25.645,71 -60,97 -0,24%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
S&P 500 2.801,79 -7,42 -0,26%
Up
46.99%
Down
51.81%
Unchanged
1.20%
234 258
DAX 11.676,41 -38,62 -0,33%
Up
56.67%
Down
43.33%
17 13
Hang Seng 25.454,55 -7,71 -0,03%
Up
54.00%
Down
44.00%
Unchanged
2.00%
27 22
S&P/ASX 200 5.942,40 +3,30 +0,06%
Up
49.00%
Down
47.00%
Unchanged
4.00%
98 94
Shanghai 2.486,42 -75,20 -2,94%
Up
5.63%
Down
92.04%
Unchanged
2.33%
70 1144

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAXAra 201811.664,0-0,40%
Euro Stoxx 50Ara 20183.224,0-0,28%
İngiltere 100Ara 20187.036,8-0,10%
S&P 500Ara 20182.802,75-0,48%
S&P 500 VIXKas 201817,83+4,15%
NasdaqAra 20187.235,75-1,06%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20181.228,10+0,06%
Ham Petrol WTIKas 201869,38-0,53%
GümüşAra 201814,615-0,33%
Doğal GazKas 20183,256-1,93%
ABD Soya FasulyesiKas 2018871,25-1,60%
Amerikan BuğdayAra 2018514,25-0,61%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti Bank7,63-0,22-2,80%
Güneş Sigorta A.Ş.1,460-0,020-1,35%
THY16,610+0,060+0,36%
Şekerbank T.A.Ş.1,030-0,010-0,96%
Akbank TAS7,15-0,19-2,59%
Ege Endüstri Ve Tic..408,00-13,30-3,16%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil82,23+0,74+0,90%
Alibaba145,03-3,11-2,10%
Deutsche Bank9,738-0,043-0,44%
Facebook157,05-2,37-1,49%
Alphabet A1.115,68-11,91-1,06%
Apple218,95-2,24-1,01%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500279,65-0,80-0,29%
Invesco QQQ Trust Se.175,84-1,45-0,82%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares115,90+0,11+0,10%
SPDR S&P Metals & Mi.33,3500+0,0400+0,12%
iShares MSCI Emergin.39,8500-0,5100-1,26%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
İtalya Hük. Bon.Ara 2018119,42-0,74
ABD 10 Yıl. BonoAra 2018117,91+0,05
ABD 30 Yıl. Hzn. Bon.Ara 2018137,78+0,12
İngiltere BonolarıAra 2018121,01+0,14
Euro BundAra 2018159,37+0,44
Euro SCHATZAra 2018111,935+0,060

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol