Son Dakika

Investing Pro 0
Siber Pazartesi FIRSATI: InvestingPro+ %54’ye Varan İNDİRİMLE TEKLİFİ KAÇIRMA

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 09:31 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 30 Kasım 2022, Çarşamba
Tüm Gün   Birleşik Arap Emirlikleri - Martyr Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
28dk   TRY Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Yıllık)   4,0% 7,6%
1sa 13dk   EUR Fransa Tüketici Giderleri (Aylık)   -0,6% 1,2%
1sa 13dk   EUR Fransa Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık)    0,4% 1,0%
1sa 13dk   EUR Fransa Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik)    0,2% 0,2%
1sa 13dk   EUR Fransa Harmonize Tüketici Fiyatları Endeksi (HICP) (Aylık)    0,4% 1,2%
1sa 28dk   CHF KOF Ekonomik Göstergesi   91,3 90,9
1sa 28dk   EUR Avrupa Merkez Bankası Politika Toplantısı        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 16.860,1 $324,04B $25,45B +2,32%
Ethereum ETH 1.269,95 $155,38B $8,49B +5,15%
Tether USDT 1,0005 $65,35B $33,13B +0,08%
BNB BNB 299,59 $47,82B $977,55M -1,32%
USD Coin USDC 1,0003 $43,29B $2,81B -0,03%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
1.051,086
30.11.2022 09:30
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
79%
Ayı Pazarı
21%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (11)Sat (1)
İndikatörler:Al (10)Sat (0)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
1.049,7741.050,3631.050,7111.051,3001.051,6481.052,2371.052,585

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
30.11.2022 06:31 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 4.962,48 +39,25 +0,80%
Up
42.57%
Down
54.46%
Unchanged
2.97%
43 55
BİST 50 4.361,85 +40,63 +0,94%
Up
48.00%
Down
50.00%
Unchanged
2.00%
24 25
BİST 30 5.375,32 +54,16 +1,02%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
Bankalar 4.478,63 -2,26 -0,05%
Up
8.33%
Down
83.33%
Unchanged
8.33%
1 10
Finansallar 4.781,22 -25,29 -0,53%
Up
43.59%
Down
54.70%
Unchanged
1.71%
51 64
Gayrimenkul Yatır. 1.808,04 +8,29 +0,46%
Up
51.35%
Down
48.65%
19 18

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 33.852,53 +3,07 +0,01%
Up
56.67%
Down
43.33%
17 13
S&P 500 3.957,63 -6,31 -0,16%
Up
56.16%
Down
43.23%
Unchanged
0.61%
278 214
DAX 14.355,45 -27,91 -0,19%
Up
40.00%
Down
57.50%
Unchanged
2.50%
16 23
Hang Seng 18.250,00 +45,32 +0,25%
Up
49.32%
Down
47.95%
Unchanged
2.74%
36 35
S&P/ASX 200 7.284,20 +30,90 +0,43%
Up
56.84%
Down
37.89%
Unchanged
5.26%
108 72
Shanghai 3.140,52 -9,23 -0,29%
Up
44.36%
Down
49.09%
Unchanged
6.55%
657 727

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202214.436,5+0,55%
Euro Stoxx 50Ara 20223.954+0,51%
FTSE 100Ara 20227.555,8+0,38%
S&P 500Ara 20223.968,25+0,16%
S&P 500 VIXAra 202223,15+0,48%
Nasdaq 100Ara 202211.537,75+0,11%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20221.753,00+0,26%
Ham PetrolOca 202378,83+0,81%
GümüşAra 202221,225+0,10%
Doğal GazOca 20237,121-2,17%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20231.463,12+0,28%
Amerikan BuğdayMar 2023785,40+0,31%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA26,80-0,22-0,81%
Türkiye Sigorta12,040+0,060+0,50%
THY120,500+5,400+4,69%
Şekerbank T.A.Ş.2,710-0,020-0,73%
Akbank TAS17,66+0,17+0,97%
Ege Endüstri Ve Tic..4.625,50+231,20+5,26%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil110,54+0,73+0,66%
Alibaba ADR79,86+3,98+5,25%
Deutsche Bank10,210+0,004+0,04%
Meta Platforms109,46+0,68+0,63%
Alphabet A95,19-0,86-0,90%
Apple141,17-3,05-2,11%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500395,23-0,68-0,17%
Invesco QQQ Trust280,57-2,14-0,76%
ProShares Ultra VIX .7,99-0,17-2,08%
SPDR Gold Shares162,73+0,80+0,49%
SPDR S&P Metals & Mi.51,98+1,18+2,32%
iShares MSCI Emergin.38,41+0,81+2,15%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2022119,79+0,90
ABD 10 Yil. BonoAra 2022112,88+0,16
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2022127,03+0,31
Ingiltere BonolariMar 2023105,68-0,18
Euro BundAra 2022141,26-0,12
Euro SCHATZAra 2022106,868+0,048

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol