Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 06:08 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
2sa 51dk   RUB İmalat PMI     51,6
3sa 51dk   GBP Nationwide Konut Fiyat Endeksi (HPI) (Yıllık)   9,3% 9,9%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
04:45   CNY Caixin İmalat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) 49,9 50,5 50,6
04:30   JPY BoJ Kurul Üyesi Adachi’nin Konuşması        
03:30   AUD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik) -1,9% -2,7% 0,7%
03:30   AUD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Yıllık) 3,9% 3,0% 9,5%
02:50   JPY Sermaye Harcamaları (Yıllık) 1,2%   5,3%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 57.323 $1,08T $36,55B +0,37%
Ethereum ETH 4.763,11 $563,33B $29,32B +6,68%
Binance Coin BNB 635,59 $105,69B $2,80B +1,83%
Tether USDT 1,0009 $73,54B $87,84B 0,01%
Solana SOL 213,268 $65,65B $3,03B +4,34%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
775,503
01.12.2021 06:06
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
80%
Ayı Pazarı
20%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (7)Sat (2)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
767,317769,089772,282774,054777,247779,019782,212

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
01.12.2021 03:08 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.809,65 +0,86 +0,05%
Up
51.52%
Down
43.43%
Unchanged
5.05%
51 43
BİST 50 1.601,02 -1,46 -0,09%
Up
46.00%
Down
50.00%
Unchanged
4.00%
23 25
BİST 30 1.942,82 -8,85 -0,45%
Up
33.33%
Down
60.00%
Unchanged
6.67%
10 18
Bankalar 1.535,63 -6,69 -0,43%
Up
41.67%
Down
41.67%
Unchanged
16.67%
5 5
Finansallar 1.689,72 +0,26 +0,02%
Up
57.14%
Down
33.04%
Unchanged
9.82%
64 37
Gayrimenkul Yatır. 702,66 +8,40 +1,21%
Up
65.71%
Down
22.86%
Unchanged
11.43%
23 8

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.483,72 -652,22 -1,86%
Up
6.67%
Down
93.33%
2 28
S&P 500 4.567,00 -88,27 -1,90%
Up
1.64%
Down
98.36%
8 481
DAX 15.100,13 -180,73 -1,18%
Up
20.00%
Down
80.00%
8 32
Hang Seng 23.804,62 +329,36 +1,40%
Up
71.67%
Down
18.33%
Unchanged
10.00%
43 11
S&P/ASX 200 7.239,50 -16,50 -0,23%
Up
23.35%
Down
71.07%
Unchanged
5.58%
46 140
Shanghai 3.564,02 +0,13 +-0,01%
Up
59.19%
Down
35.44%
Unchanged
5.37%
882 528

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.211,5+0,59%
Euro Stoxx 50Ara 20214.096+0,69%
FTSE 100Ara 20217.109,2+0,73%
S&P 500Ara 20214.599,50+0,73%
S&P 500 VIXAra 202124,20-5,79%
Nasdaq 100Ara 202116.309,00+0,98%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.780,00+0,20%
Ham PetrolOca 202267,44+1,90%
GümüşMar 202222,848+0,14%
Doğal GazOca 20224,584-0,48%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20221.225,38+0,38%
Amerikan BuğdayMar 2022793,30+0,49%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,42+0,02+0,18%
Türkiye Sigorta5,260+0,130+2,53%
THY17,220-0,100-0,58%
Şekerbank T.A.Ş.1,130+0,010+0,89%
Akbank TAS6,52-0,08-1,21%
Ege Endüstri Ve Tic..1.710,00-9,50-0,55%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil59,84-1,75-2,84%
Alibaba ADR127,53-4,08-3,10%
Deutsche Bank10,705+0,015+0,14%
Meta Platforms324,46-13,57-4,01%
Alphabet A2.837,9-72,7-2,50%
Apple165,30+5,06+3,16%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500455,56-9,04-1,95%
Invesco QQQ Trust393,82-5,87-1,47%
ProShares Ultra VIX .20,52+3,68+21,85%
SPDR Gold Shares165,50-1,12-0,67%
SPDR S&P Metals & Mi.41,18-1,39-3,27%
iShares MSCI Emergin.48,84-0,05-0,10%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021151,69+0,06
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,38-0,44
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021162,88-0,81
Ingiltere BonolariAra 2021126,41-0,77
Euro BundAra 2021172,21-0,14
Euro SCHATZAra 2021112,390-0,002

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol