Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 18:57 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 14 Mayıs 2021, Cuma
Tüm Gün   Birleşik Arap Emirlikleri - Ramazan Bayramı
Tüm Gün   Türkiye - Ramazan Bayramı
Tüm Gün   Birleşik Arap Emirlikleri - Ramazan Bayramı
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
1sa 02dk   USD ABD Baker Hughes Toplam Sondaj Kuyusu Sayısı     440
1sa 02dk   USD Baker Hughes Sondaj Kuyusu Sayısı     342
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
17:00   USD İşletme Stokları (Aylık) 0,3% 0,3% 0,6%
17:00   USD Michigan Tüketici Beklentileri  77,6 85,0 82,7
17:00   USD Otomotiv Hariç Perakende Stokları 0,6%   0,6%
17:00   USD Michigan Tüketici Hissiyatı  82,8 90,4 88,3
16:15   USD Sanayi Üretimi (Aylık) 0,7% 1,0% 2,4%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 51.194,7 $957,92B $65,77B +3,13%
Ethereum ETH 4.135,17 $480,08B $56,58B +10,29%
Binance Coin BNB 612,64 $93,94B $5,74B +3,26%
Dogecoin DOGE 0,541383 $70,32B $22,01B +32,50%
Cardano ADA 1,915552 $61,21B $9,54B -0,68%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
499,748
14.05.2021 18:57
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
84%
Ayı Pazarı
16%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (8)Sat (1)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
495,689496,387497,775498,473499,861500,559501,947

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
14.05.2021 15:57 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.441,33 -3,54 -0,24%
Up
36.00%
Down
56.00%
Unchanged
8.00%
36 56
BİST 50 1.247,30 -4,33 -0,35%
Up
30.00%
Down
64.00%
Unchanged
6.00%
15 32
BİST 30 1.510,88 -4,61 -0,30%
Up
30.00%
Down
66.67%
Unchanged
3.33%
9 20
Bankalar 1.138,27 -2,12 -0,19%
Up
18.18%
Down
63.64%
Unchanged
18.18%
2 7
Finansallar 1.341,48 -4,23 -0,31%
Up
43.21%
Down
40.74%
Unchanged
16.05%
35 33
Gayrimenkul Yatır. 579,04 +1,10 +0,19%
Up
42.31%
Down
26.92%
Unchanged
30.77%
11 7

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.285,97 +264,52 +0,78%
Up
90.00%
Down
10.00%
27 3
S&P 500 4.162,10 +49,60 +1,21%
Up
88.66%
Down
10.73%
Unchanged
0.61%
438 53
DAX 15.414,45 +214,77 +1,41%
Up
93.33%
Down
6.67%
28 2
Hang Seng 28.010,00 +294,63 +1,06%
Up
69.09%
Down
23.64%
Unchanged
7.27%
38 13
S&P/ASX 200 7.014,20 +31,50 +0,45%
Up
66.50%
Down
29.00%
Unchanged
4.50%
133 58
Shanghai 3.490,38 +60,84 +1,77%
Up
72.39%
Down
23.39%
Unchanged
4.22%
1080 349

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Haz 202115.386,5+0,98%
Euro Stoxx 50Haz 20214.004+1,37%
FTSE 100Haz 20217.016,5+1,15%
S&P 500Haz 20214.156,38+1,20%
S&P 500 VIXMay 202119,77-12,88%
Nasdaq 100Haz 202113.331,50+1,77%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınHaz 20211.840,15+0,89%
Ham PetrolHaz 202165,06+1,94%
GümüşTem 202127,503+1,64%
Doğal GazHaz 20212,958-0,50%
Amerikan Soya Fasuly.Tem 20211.601,38+1,10%
Amerikan BuğdayTem 2021717,30+2,33%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA7,680,000,00%
Turkiye Sigorta5,630-0,080-1,40%
THY13,390+0,040+0,30%
Şekerbank T.A.Ş.1,1600,0000,00%
Akbank TAS5,03-0,01-0,20%
Ege Endüstri Ve Tic..1.337,40-0,30-0,02%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil60,39+1,09+1,84%
Alibaba ADR208,77+2,69+1,31%
Deutsche Bank11,790+0,210+1,81%
Facebook312,51+7,25+2,38%
Alphabet A2.264,00+34,96+1,57%
Apple126,50+1,53+1,22%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500415,35+5,07+1,24%
Invesco QQQ Trust325,04+5,70+1,78%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares172,35+1,22+0,71%
SPDR S&P Metals & Mi.44,80+0,33+0,74%
iShares MSCI Emergin.52,84+0,83+1,60%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Haz 2021145,44-0,12
ABD 10 Yil. BonoHaz 2021132,45+0,22
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Haz 2021156,83+0,60
Ingiltere BonolariHaz 2021127,55+0,47
Euro BundHaz 2021169,09+0,20
Euro SCHATZHaz 2021112,028+0,006

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol