Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 04:10 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
20dk   AUD Ticaret Dengesi   10,450B 9,681B
4sa 50dk   EUR Almanya Fabrika Siparişleri (Aylık)   1,9% -3,7%
6sa 20dk   EUR IHS Markit İnşaat PMI     47,0
6sa 50dk   EUR Avrupa Merkez Bankası (ECB) Aylık Rapor        
7sa 20dk   GBP İnşaat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI)   64,0 66,3
7sa 50dk   EUR İspanya 10 Yıllık Tahvil İhalesi     0,354%
9sa 50dk   GBP İngiltere Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (MPC) - Sabit Yönde Oy   8 9

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 39.343,1 $747,29B $25,33B +2,58%
Ethereum ETH 2.684,05 $319,00B $24,79B +6,36%
Tether USDT 1,0003 $62,00B $54,93B 0%
Binance Coin BNB 331,53 $56,43B $1,28B +2,57%
Cardano ADA 1,364693 $44,31B $1,88B +0,59%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
493,537
05.08.2021 04:09
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
69%
Ayı Pazarı
31%
Özet: AL
Hareketli Ortalama:Al (8)Sat (4)
İndikatörler:Al (4)Sat (3)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
492,595492,970493,195493,570493,795494,170494,395

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
05.08.2021 01:10 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.413,80 +5,00 +0,35%
Up
64.65%
Down
30.30%
Unchanged
5.05%
64 30
BİST 50 1.246,09 +2,01 +0,16%
Up
56.00%
Down
38.00%
Unchanged
6.00%
28 19
BİST 30 1.515,48 +0,69 +0,05%
Up
46.67%
Down
43.33%
Unchanged
10.00%
14 13
Bankalar 1.262,06 +14,78 +1,18%
Up
41.67%
Down
41.67%
Unchanged
16.67%
5 5
Finansallar 1.346,47 +10,27 +0,77%
Up
60.19%
Down
33.33%
Unchanged
6.48%
65 36
Gayrimenkul Yatır. 589,22 +4,71 +0,81%
Up
67.65%
Down
29.41%
Unchanged
2.94%
23 10

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.792,67 -323,73 -0,92%
Up
6.67%
Down
93.33%
2 28
S&P 500 4.402,68 -20,47 -0,46%
Up
21.18%
Down
78.62%
Unchanged
0.20%
104 386
DAX 15.692,13 +137,05 +0,88%
Up
66.67%
Down
30.00%
Unchanged
3.33%
20 9
Hang Seng 26.426,55 +231,73 +0,88%
Up
50.00%
Down
46.55%
Unchanged
3.45%
29 27
S&P/ASX 200 7.498,20 -5,00 -0,07%
Up
39.70%
Down
52.26%
Unchanged
8.04%
79 104
Shanghai 3.477,11 -0,10 0,85%
Up
53.69%
Down
41.48%
Unchanged
4.83%
800 618

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Eyl 202115.687,5+0,17%
Euro Stoxx 50Eyl 20214.141+0,07%
FTSE 100Eyl 20217.052,8+0,13%
S&P 500Eyl 20214.403,50+0,20%
S&P 500 VIXAğu 202119,73-0,95%
Nasdaq 100Eyl 202115.096,00+0,15%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.813,15-0,07%
Ham PetrolEyl 202168,31+0,23%
GümüşEyl 202125,395-0,26%
Doğal GazEyl 20214,168+0,39%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20211.323,38-0,28%
Amerikan BuğdayEyl 2021717,80+0,17%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA9,10+0,24+2,71%
Türkiye Sigorta4,820+0,020+0,42%
THY12,6300,0000,00%
Şekerbank T.A.Ş.1,060+0,010+0,95%
Akbank TAS5,42+0,07+1,31%
Ege Endüstri Ve Tic..1.305,10+23,20+1,81%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil56,84-1,36-2,34%
Alibaba ADR200,71+3,33+1,69%
Deutsche Bank10,495+0,020+0,19%
Facebook358,92+7,68+2,19%
Alphabet A2.702,5-10,1-0,37%
Apple146,95-0,41-0,28%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500438,98-2,17-0,49%
Invesco QQQ Trust367,34+0,53+0,14%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares169,53+0,04+0,02%
SPDR S&P Metals & Mi.42,94-1,80-4,02%
iShares MSCI Emergin.52,46+0,27+0,52%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Eyl 2021155,08+0,01
ABD 10 Yil. BonoEyl 2021134,70-0,13
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Eyl 2021165,97-0,22
Ingiltere BonolariEyl 2021130,32+0,01
Euro BundEyl 2021177,12-0,14
Euro SCHATZEyl 2021112,392-0,005

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol