Son Dakika Haberleri

0

Haberler

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 3.388,9 $59,48B $4,67B -2,07%
Ripple XRP 0,2989 $12,30B $402,05M -0,05%
Ethereum ETH 87,05 $9,15B $1,65B -3,21%
Stellar XLM 0,1115 $2,17B $154,31M -3,03%
Tether USDT 0,99246 $1,88B $3,00B -0,48%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
214,559
11.12.2018 22:07
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
63%
Ayı Pazarı
37%
Özet: NÖTR
Hareketli Ortalama:Al (8)Sat (4)
İndikatörler:Al (3)Sat (3)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
213,635213,886214,378214,629215,121215,372215,864
  Saat: 22:11 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
04dk   NZD RBNZ Yöneticisi Orr’un Konuşması        
2sa 19dk   USD Amerikan Petrol Enstitüsü Haftalık Ham Petrol Stokları     5,360M
4sa 19dk   AUD Westpac Tüketici Güveni     2,8%
9sa 19dk   JPY Üçüncül Sanayi Faaliyet Endeksi (Aylık)   0,9% -1,1%
12sa 49dk   ZAR Çekirdek Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık)   0,1% 0,1%
12sa 49dk   CNY Yeni Krediler   1.200,0B 697,0B
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
20:00   USD WASDE Raporu        

Video

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul

İlgili Makaleler

11.12.2018 19:11 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BIST 100 91.800,86 -426,47 -0,46%
Up
36.36%
Down
56.57%
Unchanged
7.07%
36 56
BIST 50 88.685,93 -383,48 -0,43%
Up
36.00%
Down
58.00%
Unchanged
6.00%
18 29
BIST 30 114.577,49 -450,79 -0,39%
Up
36.67%
Down
63.33%
11 19
Bankacılık 115.332,61 -567,20 -0,49%
Up
33.33%
Down
66.67%
4 8
Finans 99.187,20 -850,99 -0,85%
Up
38.55%
Down
49.40%
Unchanged
12.05%
32 41
Gayrimenkul Yatır. 30.359,25 -450,41 -1,46%
Up
42.31%
Down
46.15%
Unchanged
11.54%
11 12

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow 30 24.245,60 -177,66 -0,73%
Up
16.67%
Down
80.00%
Unchanged
3.33%
5 24
S&P 500 2.623,10 -14,62 -0,55%
Up
28.14%
Down
71.26%
Unchanged
0.61%
139 352
DAX 10.780,51 +158,44 +1,49%
Up
90.00%
Down
10.00%
27 3
Hang Seng 25.771,67 +19,29 +0,07%
Up
44.00%
Down
48.00%
Unchanged
8.00%
22 24
S&P/ASX 200 5.575,90 +23,40 +0,42%
Up
49.50%
Down
42.00%
Unchanged
8.50%
99 84
Shanghai 2.594,09 +9,51 +0,37%
Up
67.15%
Down
25.20%
Unchanged
7.65%
834 313

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAXAra 201810.743,5+1,36%
Euro Stoxx 50Ara 20183.041,0+1,16%
İngiltere 100Ara 20186.785,0+0,77%
S&P 500Ara 20182.623,88-0,72%
S&P 500 VIXAra 201822,23+4,24%
NasdaqAra 20186.660,50-0,58%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20191.248,10-0,10%
Ham Petrol WTIOca 201951,45+0,88%
GümüşMar 201914,633+0,19%
Doğal GazOca 20194,417-2,82%
ABD Soya FasulyesiOca 2019915,25+0,69%
Amerikan BuğdayMar 2019520,25-0,90%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti Bank7,78-0,06-0,77%
Güneş Sigorta A.Ş.1,6300,0000,00%
THY15,960-0,140-0,87%
Şekerbank T.A.Ş.1,170-0,010-0,85%
Akbank TAS6,70-0,05-0,74%
Ege Endüstri Ve Tic..362,00+2,60+0,72%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil75,90-0,64-0,84%
Alibaba151,45+0,02+0,01%
Deutsche Bank7,430+0,153+2,10%
Facebook141,82-0,03-0,02%
Alphabet A1.050,75-2,43-0,23%
Apple167,19-2,41-1,42%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500262,67-1,40-0,53%
Invesco QQQ Trust Se.162,41-0,66-0,40%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares117,54-0,14-0,12%
SPDR S&P Metals & Mi.27,5500-0,1800-0,65%
iShares MSCI Emergin.39,5450+0,0850+0,22%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
İtalya Hük. Bon.Mar 2019123,74-0,04
ABD 10 Yıl. BonoMar 2019120,55-0,08
ABD 30 Yıl. Hzn. Bon.Mar 2019143,45+0,03
İngiltere BonolarıAra 2018124,12-0,89
Euro BundMar 2019163,44+0,25
Euro SCHATZMar 2019111,882+0,047

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol