Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 13:09 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 17 Ocak 2022, Pazartesi
Tüm Gün   ABD - Martin Luther King Jr. Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
3sa 20dk   CAD İmalat Satışları (Aylık)   3,1% 4,3%
3sa 20dk   CAD Yabancı Menkul Kıymet Alımları   23,50B 23,92B
5sa 20dk   CAD Kanada Merkez Bankası (BoC) Genel Görünüm Anketi      
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
13:00   EUR Eurogroup toplantısı      
12:00   EUR İtalya Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık) 0,4%   0,4%
11:00   TRY Bütçe Dengesi -145,74B   32,00B
11:00   CHF Dünya Ekonomik Forumu Yıllık Toplantıları        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 42.852,1 $811,65B $19,96B -0,52%
Ethereum ETH 3.270,85 $390,36B $11,22B -1,42%
BNB BNB 484,09 $80,90B $1,92B -2,34%
Tether USDT 1,0003 $78,42B $46,85B +0,01%
Cardano ADA 1,5511 $52,02B $3,65B +14,05%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
790,993
17.01.2022 13:07
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
77%
Ayı Pazarı
23%
Özet: NöTR
Hareketli Ortalama:Al (6)Sat (6)
İndikatörler:Al (3)Sat (3)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
788,591789,328790,120790,857791,649792,386793,178

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
17.01.2022 10:09 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.094,44 +21,51 +1,04%
Up
89.00%
Down
11.00%
89 11
BİST 50 1.880,58 +18,18 +0,98%
Up
92.00%
Down
8.00%
46 4
BİST 30 2.322,77 +20,69 +0,90%
Up
93.33%
Down
6.67%
28 2
Bankalar 1.740,50 +27,68 +1,62%
Up
91.67%
Down
0.00%
Unchanged
8.33%
11 0
Finansallar 1.928,63 +22,64 +1,19%
Up
73.45%
Down
21.24%
Unchanged
5.31%
83 24
Gayrimenkul Yatır. 775,67 +5,71 +0,74%
Up
55.56%
Down
38.89%
Unchanged
5.56%
20 14

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.911,81 -201,81 -0,56%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
S&P 500 4.662,85 +3,82 +0,08%
Up
41.78%
Down
57.62%
Unchanged
0.59%
211 291
DAX 15.953,88 +70,64 +0,44%
Up
67.50%
Down
32.50%
27 13
Hang Seng 24.218,03 -165,29 -0,68%
Up
28.12%
Down
62.50%
Unchanged
9.38%
18 40
S&P/ASX 200 7.417,30 +23,40 +0,32%
Up
64.80%
Down
30.10%
Unchanged
5.10%
127 59
Shanghai 3.541,67 +20,41 +0,58%
Up
65.97%
Down
29.19%
Unchanged
4.83%
983 435

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Mar 202215.940,5+0,56%
Euro Stoxx 50Mar 20224.285+0,66%
FTSE 100Mar 20227.536,0+0,46%
S&P 500Mar 20224.661,25+0,14%
S&P 500 VIXŞub 202221,73-0,07%
Nasdaq 100Mar 202215.613,25+0,11%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.821,25+0,26%
Ham PetrolMar 202283,28-0,02%
GümüşMar 202223,073+0,68%
Doğal GazŞub 20224,277+0,35%
Amerikan Soya Fasuly.Mar 20221.370,00-0,51%
Amerikan BuğdayMar 2022742,50-0,47%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,97+0,11+0,93%
Türkiye Sigorta5,680-0,010-0,18%
THY28,260+0,040+0,14%
Şekerbank T.A.Ş.1,080+0,020+1,89%
Akbank TAS7,58+0,07+0,93%
Ege Endüstri Ve Tic..1.795,00-14,00-0,77%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil71,87+1,24+1,76%
Alibaba ADR131,57+0,20+0,15%
Deutsche Bank12,076+0,122+1,02%
Meta Platforms331,90+5,42+1,66%
Alphabet A2.789,61+17,87+0,64%
Apple173,07+0,88+0,51%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500464,72+0,19+0,04%
Invesco QQQ Trust380,01+2,35+0,62%
ProShares Ultra VIX .12,28-0,27-2,15%
SPDR Gold Shares169,67-0,49-0,29%
SPDR S&P Metals & Mi.46,98+0,21+0,45%
iShares MSCI Emergin.50,11-0,02-0,04%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022145,74-0,12
ABD 10 Yil. BonoMar 2022127,78-0,41
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2022154,47-0,88
Ingiltere BonolariMar 2022123,01-0,22
Euro BundMar 2022169,75-0,15
Euro SCHATZMar 2022111,9420,000

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol