Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Hemen abone olun, piyasalara daha hızlı ve dikkatiniz dağılmadan ulaşın. Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 15:24 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 8 Mart 2021, Pazartesi
Tüm Gün   Rusya - Kadınlar Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
11sa 05dk   JPY Hane Halkı Harcamaları (Aylık)     0,9%
11sa 05dk   JPY Hane Halkı Harcamaları (Yıllık)     -0,6%
11sa 25dk   JPY Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Yıllık)   12,7% 22,9%
11sa 25dk   JPY Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik)   3,0% 5,3%
11sa 35dk   NZD ANZ İşletme Güveni      7,0
11sa 35dk   AUD HiA Yeni Konut satışları (Aylık)     -69,4%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
13:00   GBP BoE Başkanı Bailey Konuşuyor        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 50.281,5 $938,85B $45,74B -0,83%
Ethereum ETH 1.723,68 $198,12B $25,98B +2,71%
Tether USDT 1,0005 $36,49B $79,82B 0%
Binance Coin BNB 233,2969 $36,11B $5,02B -3,07%
Cardano ADA 1,116571 $35,74B $4,50B -1,90%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
417,052
08.03.2021 15:22
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
66%
Ayı Pazarı
34%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (8)Sat (0)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
412,580413,831414,565415,816416,550417,801418,535

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
08.03.2021 12:24 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.534,37 -7,61 -0,49%
Up
32.00%
Down
65.00%
Unchanged
3.00%
32 65
BİST 50 1.344,34 -8,69 -0,64%
Up
24.00%
Down
72.00%
Unchanged
4.00%
12 36
BİST 30 1.621,11 -9,95 -0,61%
Up
26.67%
Down
70.00%
Unchanged
3.33%
8 21
Bankalar 1.378,14 -30,14 -2,14%
Down
90.91%
Unchanged
9.09%
0 10
Finansallar 1.579,09 -23,15 -1,44%
Up
28.40%
Down
69.14%
Unchanged
2.47%
23 56
Gayrimenkul Yatır. 712,42 -3,58 -0,50%
Up
42.31%
Down
57.69%
11 15

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 31.496,30 +572,16 +1,85%
Up
93.33%
Down
6.67%
28 2
S&P 500 3.841,94 +73,47 +1,95%
Up
92.51%
Down
7.29%
Unchanged
0.20%
457 36
DAX 14.105,80 +185,11 +1,33%
Up
73.33%
Down
26.67%
22 8
Hang Seng 28.540,83 -557,46 -1,92%
Up
51.92%
Down
48.08%
27 25
S&P/ASX 200 6.739,60 +28,80 +0,43%
Up
58.00%
Down
35.00%
Unchanged
7.00%
116 70
Shanghai 3.421,41 -80,57 -2,30%
Up
24.06%
Down
72.52%
Unchanged
3.42%
359 1082

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Mar 202114.101,0+1,36%
Euro Stoxx 50Mar 20213.704+1,04%
FTSE 100Mar 20216.622,5-0,93%
S&P 500Mar 20213.819,12-0,52%
S&P 500 VIXMar 202125,90+3,39%
Nasdaq 100Mar 202112.492,12-1,36%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınNis 20211.686,15-0,73%
Ham PetrolNis 202166,27+0,27%
GümüşMay 202125,225-0,25%
Doğal GazNis 20212,664-1,37%
Amerikan Soya Fasuly.May 20211.443,50+0,94%
Amerikan BuğdayMay 2021656,40+0,52%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA9,05-0,20-2,16%
Turkiye Sigorta6,790-0,100-1,45%
THY14,680-0,100-0,68%
Şekerbank T.A.Ş.1,370-0,040-2,84%
Akbank TAS6,13-0,19-3,01%
Ege Endüstri Ve Tic..1.505,00-37,30-2,42%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil60,93+2,22+3,78%
Alibaba ADR233,89+3,39+1,47%
Deutsche Bank11,138+0,563+5,32%
Facebook264,28+6,64+2,58%
Alphabet A2.097,07+63,14+3,10%
Apple121,42+1,29+1,07%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500383,60+6,90+1,83%
Invesco QQQ Trust308,68+4,58+1,51%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares159,12+0,08+0,05%
SPDR S&P Metals & Mi.38,01+1,28+3,48%
iShares MSCI Emergin.53,83+0,58+1,09%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Haz 2021148,31+0,32
ABD 10 Yil. BonoHaz 2021131,90-0,33
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Haz 2021156,52-0,40
Ingiltere BonolariHaz 2021128,43-0,85
Euro BundHaz 2021171,09-0,03
Euro SCHATZHaz 2021112,088-0,007

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol