Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 13:55 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
12sa 55dk   JPY Tankan Bütün Büyük Sanayilerin Sermaye Harcamaları Endeksi   18,8% 18,6%
12sa 55dk   JPY Tankan Büyük İmalat Tahminleri Endeksi   11 10
12sa 55dk   JPY Tankan Büyük İmalat Dışı Endeksi   13 13
12sa 55dk   JPY Tankan Büyük İmalatçılar Endeksi   11 9

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 19.101,4 $366,53B $18,51B -1,18%
Ethereum ETH 1.289 $158,32B $6,75B -3,06%
Tether USDT 1,0001 $67,95B $27,79B -0,01%
USD Coin USDC 0,9999 $47,27B $3,01B 0%
BNB BNB 280,41 $45,26B $595,99M -0,92%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
987,688
01.10.2022 00:00
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
63%
Ayı Pazarı
37%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (5)Sat (7)
İndikatörler:Al (1)Sat (8)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
982,111984,196986,575988,660991,039993,124995,503

Haftalık Karikatürler

Sert Geçen Eylül Ayı, Hisse Senetlerini 52 Haftanın En Düşük Seviyelerine İndirdi

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
02.10.2022 10:55 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 3.179,99 +33,10 +1,05%
Up
72.28%
Down
25.74%
Unchanged
1.98%
73 26
BİST 50 2.818,53 +23,93 +0,86%
Up
64.00%
Down
34.00%
Unchanged
2.00%
32 17
BİST 30 3.457,55 +17,13 +0,50%
Up
60.00%
Down
36.67%
Unchanged
3.33%
18 11
Bankalar 2.964,73 +12,29 +0,42%
Up
41.67%
Down
41.67%
Unchanged
16.67%
5 5
Finansallar 3.115,44 +24,10 +0,78%
Up
64.96%
Down
27.35%
Unchanged
7.69%
76 32
Gayrimenkul Yatır. 1.129,65 +10,24 +0,91%
Up
72.97%
Down
21.62%
Unchanged
5.41%
27 8

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 28.725,51 -500,10 -1,71%
Down
100.00%
0 30
S&P 500 3.585,62 -54,85 -1,51%
Up
15.83%
Down
83.97%
Unchanged
0.20%
79 419
DAX 12.114,36 +138,81 +1,16%
Up
77.50%
Down
22.50%
31 9
Hang Seng 17.222,83 +56,96 +0,33%
Up
64.38%
Down
28.77%
Unchanged
6.85%
47 21
S&P/ASX 200 6.474,20 -80,80 -1,23%
Up
27.89%
Down
68.42%
Unchanged
3.68%
53 130
Shanghai 3.024,39 -16,81 -0,55%
Up
32.82%
Down
61.31%
Unchanged
5.87%
486 908

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202212.033,8+0,48%
Euro Stoxx 50Ara 20223.275+0,21%
FTSE 100Ara 20226.835,5-0,60%
S&P 500Ara 20223.601,50-1,44%
S&P 500 VIXEki 202231,32+1,22%
Nasdaq 100Ara 202211.035,50-1,72%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20221.668,30-0,02%
Ham PetrolKas 202279,74-1,83%
GümüşAra 202219,015+1,62%
Doğal GazKas 20226,826-0,70%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20221.366,00-3,17%
Amerikan BuğdayAra 2022922,50+2,84%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA19,43+0,63+3,35%
Türkiye Sigorta6,200+0,100+1,64%
THY70,600+2,000+2,92%
Şekerbank T.A.Ş.1,850-0,060-3,14%
Akbank TAS11,29+0,03+0,27%
Ege Endüstri Ve Tic..2.256,40+41,40+1,87%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil87,31-1,37-1,54%
Alibaba ADR79,99+0,93+1,18%
Deutsche Bank7,646+0,052+0,68%
Meta Platforms135,68-0,73-0,54%
Alphabet A95,65-1,77-1,82%
Apple138,20-4,28-3,00%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500357,18-5,61-1,55%
Invesco QQQ Trust267,26-4,61-1,70%
ProShares Ultra VIX .12,85+0,36+2,88%
SPDR Gold Shares154,67+0,01+0,01%
SPDR S&P Metals & Mi.42,49-0,75-1,73%
iShares MSCI Emergin.34,88-0,13-0,37%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2022112,30+1,88
ABD 10 Yil. BonoAra 2022112,06-0,39
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2022126,41-0,65
Ingiltere BonolariAra 202296,56+0,03
Euro BundAra 2022138,26+0,76
Euro SCHATZAra 2022107,070+0,068

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol